Eduplus

AUTOLEAD CONFERENCE, EDUPLUS tarafından düzenlenen; eğitici, farklı, eğlenceli, fırsatlarla dolu ve interaktif bir konferanstır.

AUTOLEAD CONFERENCE’ın içeriği sektörlere göre hazırlandığından, sadece otomotiv sektörüne özel olarak da gerçekleştirilmektedir.

AUTOLEAD CONFERENCE, EDUPLUS olarak uzun yıllardır birlikte düzenlediğimiz, iş dünyasında birer klasik haline gelmiş olan zirve ve konferanslarımızın (Finans Zirvesi, Satış Zirvesi, Yönetim Zirvesi, Yenilikçi Markalar Zirvesi, AUTOLEAD CONFERENCE) bilgi ve deneyimiyle hayata geçirilmektedir.

AUTOLEAD CONFERENCE’ta Türkiye’nin en önemli otomotiv kuruluşlarının Yönetim Kurulu Başkanları, CEO’ları, Genel Müdürleri ile finans, pazarlama, satış ve İK yöneticilerinden oluşan yirmiyi aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve iş dünyasıyla ilgili önemli konular yer almaktadır.

AUTOLEAD CONFERENCE ile pazarlama, satış, yönetim, liderlik ve kişisel gelişim konularıyla ilgili bilgi ve becerilerinizi geliştirme; yeteneklerinizi keşfetme şansına sahip olacaksınız.

12 Aralık 2013’de, AUTOLEAD CONFERENCE‘ta görüşmek dileğiyle…

İş hayatında başarılarla dolu günler sizinle olsun.