Eduplus

Eğitim sektörünün lider kuruluşu EDUPLUS tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Executive Assistant Conference yepyeni konu ve konuşmacıları ile yönetici asistanlarını geleceğe hazırlamaktadır.

Herbiri kendi alanında otorite olan uzmanlar tarafından çok sayıda oturum ve söyleşi değerli katılımcılar için özel hazırlanmaktadır. Böylece katılımcılar zirvede yenilikçi uygulamaları ve metodları ünlü otoritelerden dinleme, öğrenme şansına sahip olmaktadır.

Zirvenin amacı, yönetici asistanlarını en güncel bilgilerle tanıştırmak ve işlerinde fark yaratmalarını sağlamaktır. Ayrıca dinamik bir ortamda, bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyon ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir platform oluşturmaktır.

Bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmek ve mesleki kariyerinde zirveye çıkmak isteyen çok sayıda Asistanın aylar öncesinden kayıt yaptırdığı Executive Assistant Conference 6 Aralık 2013 tarihinde İstanbul Maslak Sheraton Hotel’de gerçekleşecektir.

Katılımcılara çok önemli mesleki bilgilerin aktarılmasının yanısıra iş dünyasında geçerli saygın bir sertifika da verilecektir.

Executive Assistant Conference ile mesleğinizdeki yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları başarılı uzmanlardan ve otoritelerden dinleme ve öğrenme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca zirvede iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışacak, sosyal bir çevre oluşturarak iş dünyasında bağlantılarınızı güçlendireceksiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da motive edici, eğlenceli ve yepyeni bir konferans deneyimi sizleri bekliyor.

Executive Assistant Conference 2013’de görüşmek dileğiyle…

 

EDUPLUS