Eduplus

Finans Zirvesi Konuşmacı Görüşleri

Alp Dayı//Vestel Şirketler Grubu CFO
Eduplus’un düzenlemiş olduğu 2. Finans Zirvesine katılmaktan son derece memnun oldum. Zirveye konuşmacı olarak katılan Türkiye’nin gurur veren şirketlerinin Finans Yöneticileri ve bu paylaşımda bulunmak amacı ile gelen değerli katılımcıların seviyesi bu zirveyi dahada anlamlı hale getirmiştir. Organizasyon tüm detayları ile planlanmış ve en iyi sevide organize edilmiştir. Bu anlamlı ve kaliteli organizasyonu gerçekleştirmiş olduğu için hem katılımcılara hemde Eduplus’a ayrıca teşekkür ederim. Son derece faydalı ve güncel Finans konularını tartışma fırsatı elde ettik.
Panalist olarak katılmış olmaktan çok memnun oldum, umarım önümüzdeki senelerdede panellerde bulunma fırsatı elde ederim.

Funda Güngör Akpınar//TÜYİD Yatırımcı İlişkileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı – Koç Holding Yatırımcı İlişkileri Koordinatörü
Global finansal piyasalarda dinamikler büyük bir hızla değişirken; rekabet avantajını koruyabilmek ve önde gelen oyunculardan biri olabilmek ancak bu değişime ayak uydurabilenler için mümkün oluyor. EDUPLUS Finans Zirvesi, finans sektöründeki gelişmeleri yakından takip edebilmek adına çok güzel bir organizasyon yaparak; sektörün önemli oyuncularını bir araya getiriyor ve önemli konuları ve eğilimleri mercek altına almamızı sağlıyor. Başarılarının devamını diliyorum.

Dr.Berk Çağdaş- Doğuş Otomotiv Genel Müdür/CFO
EDUPLUS’ın bu yıl ikincisini düzenlemiş olduğu Finans Zirvesi, bu zirvede yeralan kişi ve konuşmacılar, düzenlenen paneller ve konuşmalar anlamında izleyici ve katılımcılara oldukça önemli bir katma değer yaratmıştır. Panelistler ve konuşmacılar, kendi iş alanlarıyla ilgili birikim ve tecrübelerini bu güzel ortamda aktarma fırsatını buldular, kişisel olarak ben de buldum. İş Hayatımda bu güne değin edindiğim bazı tecrübelerimi, kısa zamanda da olsa bir görüş demeti şeklinde sunma fırsatı buldum. Tüm zirve düzenleyicilerine bu vesile ile teşekkürlerimi sunuyorum.

Tevfik Altınok//Hazine ve Dış Ticaret (E) Müsteşarı – Finans Kulüp Başkanı
Finans yöneticileri için Finans Zirvesine katılmak güzel bir fırsat… Hem bilgilerini tazelemek, hem yeni finans tekniklerini öğrenmek açısından yararlanabilecekleri bir fırsatlar manzumesi. Zirveyi hazırlayanları kutluyorum. Zirvenin başarılı olduğu ve amacına ulaştığı kanaatindeyim. Beni de konuşmacı olarak düşünüp çağırdığınız ve değerli finansçılarla birarada olmamı sağladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

Nihal Kanay//Shell Finans Koordinatörü
Finans ve iş dunyasından geniş bir katılımın olduğu “Finans Zirvesi” organizasyonuna konuşmacı olarak katılmak çok keyif verici idi. Sektordeki trendlerin, uygulamaların paylaşılması, finans organizasyonlarının sadece operasyonel destek birimi olmaktan çıkıp, strateji ve karar verme süreçlerinde daha aktif rol alan organizasyonlar haline gelmesinin tüm konuşmacılardan tarafından vurgulanması çok öğretici oldu. Bu birlikteliği sağladığınız için çok teşekkürler.

Önder Şenol//Turkcell Superonline Finans Genel Müdür Yardımcısı – CFO
3. Finans Zirvesinin, paylaşım açısından oldukça doyurucu geçtğini düşünüyorum, panelist olarak katkı verebilmiş olmaktan dolayı da çok mutlu oldum. Finans alanında lider kişilerle biraraya gelmek, paylaşımlarda bulunmak, farklı bakış açılarını görmek anlamında oldukça katmadeğerli bir mecra. Bu ortamı sağladıklarından dolayı, EDUPLUS ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

Emre Çabuk//QlikView Türkiye Ürün Müdürü
EDUPLUS’ın düzenlemiş olduğu Finans Zirvesi’ne QlikView Türkiye olarak ilk defa katıldık ve çok memnun kaldık. sektörün önemli oyuncularının bir araya geldiği ve önemli konuları mercek altına alan bir etkinlikti. Bizler de bu vesile ile güncel finans konularını değerlendirme fırsatını yakalarken kendi iş alanımızla ilgili kontaklara da doğrudan ulaşma şansı yakaladık. Zirvenin hazırlanmasında emeği geçen herkese böyle güzel bir etkinlik düzenledikleri için teşekkür ediyorum.

Murat ÖGEL//Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği – Genel Koordinatör/Atakaş Grubu Mali Koordinatörü
Farklı sektörlerden finansı meslek olarak seçmiş yönetici adayları ve yöneticilerin buluştuğu, güncel gelişmelerin ve deneyimlerin paylaşıldığı, sektör adına farkındalık yarattığını düşündüğüm 3. Finans Zirvesine konuşmacı olarak katılmış olmaktan son derece mutluyum. Dinamik bir ortamda finansla ilgili yeni vizyon ve farklı bakış açıları kazandırdığını düşündüğüm Zirveyi düzenleyen EDUPLUS’a başarılı organizasyonundan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Can Çaka//Anadolu Grubu Mali İşler Başkanı – CFO
Eduplus’un düzenlemiş olduğu 3. Finans Zirvesine katılmaktan son derece memnun oldum. Günümüzün çok hızlı değişen şartlarında başarının temel öğelerinden biri paylaşım. Finans alanında liderleri, öncüleri biraraya getiren Finans zirvesi, tüm katılımcılara firsatları ve tehditleri gözden geçirme olanağı sağlıyor. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sezer Bozkuş Kahyaoğlu//Grant Thornton Türkiye İşletme Risk Yönetimi Bölüm Başkanı
Finans Zirvesi, küresel ekonomik gelişmelerin Türkiye perspektifinde değerlendirip uzman görüşlerinin paylaşıldığı önemli bir platform olarak kamuoyunda yer bulmaktadır. Bu açıdan özellikle başta finans sektöründe yer alanlar olmak üzere ilgili politika yapıcıların dikkatli izlemesi gereken başarılı bir etkinlik olarak değerlendiriyorum.

Pınar Eczacıbaşı//GP- Trust Yönetici Ortak
Her sene yapılan Eduplus Finans Zirvesi , Dubai ve Moskova ile birlikte bu coğrafyada Finans Merkezi olarak adı geçen İstanbul açısından son derece önemli. Gündemdeki konuların uzmanlarca tartışıldığı bu toplantıların finans ile ilgilenen her kesim için çok ilginç olduğunu düşünüyorum. Daha önce de katıldığım Eduplus toplantılarına bu sene Finans Zirvesi’nde açılış konuşmasını yapmak üzere katıldım. Önemli bir katılımcı kitlesine hitap etme fırsatı verdiği için Sn. Çoroğlu’na ve Eduplus ailesine teşekkür ediyorum. Eduplus toplantılarının bundan sonra da aynı başarı çizgisini devam ettirmelerini diliyorum.

Ersin Emir//Finansbank Teftiş Kurulu Başkanı
“EDUPLUS tarafından üçüncüsü düzenlenen Finans Zirvesi’ne bu defa panelist konuşmacı olarak katılmaktan son derece memnun oldum. Birkaç açıdan bu katılım benim için çok anlamlıydı. Birincisi, bankacılık sektöründe Teftiş Kurulu Başkanı olarak İç Denetim fonksiyonu ile Finans fonksiyonu arasındaki bağ üzerine fikir alışverişinde bulunmak gayet faydalı oldu, dinleyicilerin de bu görüşlerden faydalandığını düşünüyorum. İkincisi, hem İç Denetimin hem de Finans alanındaki işlerin hangi sektörde olursa olsun ayrı birer meslek olarak algılanması gibi ortak bir yanı var, bu mesleklerin yakın işbirliği içerisinde ne kadar gelişmiş olduğunu gözlemlemekten büyük keyif aldım. Son olarak, gerek Finans gerekse İç Denetim fonksiyonlarının şirketlerin Kurumsal Yönetimlerinde ne kadar etkin hale geldiklerini bu görüşmeler esnasında deneyimledim; büyük şirketlerin bu doğrultudaki çaba ve tecrübelerinin kurumsallaşma yolunda adımlar atan küçük ve orta ölçekli işletmelere de örnek olacağını düşünüyorum. EDUPLUS’ın bu tür zirveler düzenleyerek bu çabaya verdiği desteği gayet anlamlı buluyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.”

Emre Çabuk- QlikView Türkiye/Ürün Müdürü
EDUPLUS’ın düzenlemiş olduğu Finans Zirvesi’ne QlikView Türkiye olarak ilk defa katıldık ve çok memnun kaldık. sektörün önemli oyuncularının bir araya geldiği ve önemli konuları mercek altına alan bir etkinlikti. Bizler de bu vesile ile güncel finans konularını değerlendirme fırsatını yakalarken kendi iş alanımızla ilgili kontaklara da doğrudan ulaşma şansı yakaladık. Zirvenin hazırlanmasında emeği geçen herkese böyle güzel bir etkinlik düzenledikleri için teşekkür ediyorum.