Eduplus

İnsan Kaynakları Yönetimi ve Dijitalleşme eğitici, farklı, eğlenceli, fırsatlarla dolu ve interaktif bir etkinliktir.

İnsan kaynakları alanında çalışan profesyonellere bilgi ve becerilerini geliştirme, yeteneklerini keşfetme imkanı sunmaktadır. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilmektedir.

Programın amacı, yönetici adayı ve yöneticilerin en güncel bilgilerle tanışmasını ve işlerinde fark yaratmasını sağlamaktır. Ayrıca dinamik bir ortamda, insan kaynaklarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyon ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir platform oluşturmaktır.

Program içeriğinde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin insan kaynakları yöneticileri, kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan otuzu aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve insan kaynaklarıyla ilgili önemli konular yer almaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetimi ve Dijitalleşme programına katılarak mesleğinizdeki yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları başarılı yöneticilerden ve otoritelerden dinleme ve öğrenme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca meslektaşlarınızla tanışacak, sosyal bir çevre oluşturarak iş dünyasında bağlantılarınızı güçlendireceksiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da motive edici, eğlenceli ve yepyeni bir etkinlik deneyimi sizleri bekliyor. 16 Nisan 2020’de görüşmek dileğiyle…