Eduplus

Kayıt: 
Yaka kartlarınız 1.katta bulunan kayıt masasında verilmektedir. Ayrıca sorularınız olduğu takdirde kayıt masasına başvurabilirsiniz.

Yaka Kartı: İsme özel hazırlanmış yaka kartı, tüm oturumlara ve kahve molalarına katılım, öğle yemeği fişi temini ve öğle yemeği, konferans katılım sertifikası (isteğe bağlı olarak) almak için gereklidir.

Otopark: Araçlarınızı, otelin otoparkına bırakabilirsiniz. Otopark ücreti, konferans katılımcılarına özel olarak 20 TL’dir. Konferansa geldiğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

İnternet: Konferans salonu ve fuaye alanında ücretsiz internet kullanımı için kayıt masasından kullanıcı adı ve şifrenizi temin edebilirsiniz.

Simultane Çeviri: Simultane çeviri için kulaklık dağıtımı salonunun içinde yer alan masadan yapılacaktır. Kulaklık ihtiyacınızı nüfus cüzdanı veya ehliyet karşılığı temin edebilirsiniz. Nüfus cüzdanı veya ehliyet dışında kimlik kartı kabul edilmemektedir.

Kayıp Eşya: Herhangi bir eşyanızın kaybolması halinde, konferans kayıt masasındaki personellere bilgi vermenizi rica ederiz.

Sağlık Hizmeti: Konferans süresince ambulans ve sağlık görevlileri hizmet verecektir. Sağlık görevlilerine ihtiyaç duymanız halinde konferans kayıt masasına bilgi vermenizi rica ederiz.

Konferansımızda görüşmek dileğiyle…