Eduplus

Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi Konuşmacı Görüşleri

Burcu Geriş//TAV CFO
Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’ne katılmaktan ve konuşmacı olarak yer almaktan büyük keyif aldım. Konusunda uzman ve lider kişilerle bilgi ve görüş alışverişinde bulunmanın, farklı bakış açılarını ve deneyimleri birinci ağızdan dinlemenin değeri paha biçilemez. Bundan sonraki zirvelerde Eduplus’a başarılar diliyorum.

Bülent Pehlivan//Henkel Türkiye CFO
Katılımcılar için oldukça yararlı geçtiğini düşündüğüm Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’ne katılmaktan büyük mutluluk duydum.
Değer yaratmanın ve stratejik ortaklığın öneminin hergün biraz daha arttığı Finans dünyasında, birbirinden değerli katılımcıların
tecrübe ve görüşlerinin paylaşılmasını sağlayan EDUPlus ailesine organizasyon için teşekkürlerimi sunuyorum.

Tarlanay Sönmez Çıngay//AstraZeneca Türkiye CFO
Eduplus’un düzenlediği Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’ne konuşmacı olarak katkı sağlamış olmaktan memnuniyet duydum. Zirve’nin hem katılımcılar hem de konuşmacılar açısından zengin ve faydalı bir paylaşım platformu yarattığını düşünüyorum. Finans alanında bugünün ve geleceğin liderleri ile dinamik bir ortamda biraraya gelerek fikir alışverişinde bulunma fırsatını yaratan bu buluşmayı başarıyla organize eden Eduplus’u tebrik ediyorum.

Raşit ENGİN//Nab Holding Genel Müdür Yardımcısı Mali İşler
20 Haziran 2013 tarihinde Eduplus tarafından düzenlenen Mali İşler ve Finans Yöneticileri zirvesinde sektörün duayenleri ile bir araya gelme ve fikirlerinden istifade etme olanağı buldum. Katılımcıların ve konuşmacıların farklı bakış açılarından kendi adıma istifade edeceğimi söyleyebilirim. Eduplus ailesine teşekkürler.

Barış Tezcan//Citi İşlem Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı
Öncelikle 20 Haziran 13 Perşembe günü yapılmış olan Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi Ödül Töreni davetiniz için teşekkür etmek isterim. Finans ve hazine alanında değişen Dünya trendlerine ve yeni konulara temas eden, konusunda uzman katılımcılar ile gerçekleştirilen bu zirvenin hepimiz için oldukça faydalı olduğunu bir kez daha belirtmek isterim. Uzman ekibiniz ile üst düzey şirket toplantılarından kongrelere kadar her türlü organizasyonda gelecekte benzer şekilde destek vermeye hazırız. Konuşmacı olarak katılmaktan zevk duyduğum bu organizasyon için tekrar teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Alp Dayı//Vestel CFO
Eduplus’ın düzenlediği Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesine Panelist olarak katılmaktan ve değerli panelist ve konuşmacıların görüşlerinide dinlemekten oldukça memnun oldum.
Zirve’nin özellikle deneyimli katılımcıların tecrübelerini, karşılaştıkları sorun ve çözüm önerilerini paylaşmalarının tüm katılımcılar açısından ciddi katkılar sağladığını düşünüyorum.
Özellikle son 10 yıldır Global Ekonomik gelişimler; hepimizin hayatında ve iş yapış biçimlerinde önemli değişikliklere neden oldu, bu tecrübeleri paylaşıp tartışmak daha iyi çözümler getirecektir.

Dr. Rıza Kadılar//NATIXIS Kıdemli Ülke Müdürü ve Türkiye Temsilcisi
EDUPLUS Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılmış olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Son derece iyi organize edilmiş zirve daha başlamadan biz konuşmacılara gösterilen ilgi, zirve günü mekanda sunulan imkanlar, sahne ve salon tasarımı ve yetkililerin sıcak yaklaşımı çok etkileyiciydi. Katılımcılar ve diğer konuşmacıların da son derece itina ile seçilmiş olması, programa gösterdikleri ilgi ve özen zirvenin başarısını etkileyen bir başka önemli faktördü. Katılımcı profilinin zenginliği, özellikle benim iş dünyasında liderlik ve kişişel marka üzerine yaptığım konuşmanın daha da verimli olmasına destek oldu diyebilirim. Emeği geçen herkesi kutluyor bir başka EDUPLUS zirvesinde tekrar beraber olabilmek temennisinde bulunuyorum.

Barış Kılıçkaya//TEB Bütçe Planlama ve Performans Yönetimi Direktörü
Eduplus’ın düzenlemiş olduğu Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’ne dinleyici ve panelist olarak katılmaktan onur duydum. Farklı sektör ve pozisyonlardan gelen değerli yöneticilerin değişen ve küreselleşen finans dünyasında hem birey hem de şirket olarak ayakta kalabilmek için nelere odaklanmak gerektiğini anlattıkları, tecrübelerini paylaştıkları zirvenin çok faydalı olduğu kanaatindeyim. Bizi aynı kulvarda koştuğumuz kişilerle bir araya getiren, farklı bakış açılarını dinlememizi sağlayan Eduplus’a bu kaliteli organizasyon için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.