Eduplus

Alp Somyürek//Arzum İhracat Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi
10. Satış Zirvesi’ne beni konuşmacı olarak davet ettiğiniz için teşekkür ederim. Artık gelenekselleşen bu zirvenin daha hazırlık aşamasının başından itibaren Eduplus ekibi olarak gösterdiğiniz ilgi ve destek etkileyiciydi. Zirve sırasında da hem yaptığımız, hem de dinlediğimiz konuşmalardan büyük keyif aldık.

Murat Kurtlar//Bosch Türkiye Otomotiv Yedek Parça Ülke Direktörü
10. Satış zirvesi akademisyenlerle profesyonellerin buluştuğu, çok geniş bir yelpazede, çok değerli bilgilerin ve tecrübelerin paylaşıldığı bir platform oldu. Satış zirvesine katıldığım için son derece memnunum. Bu tip birliktelikler ülkemizin nasıl hızlı bir gelişim içinde olduğunu ve potansiyelin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha gözler önünü sermektedir. Gerçekleştirdiğiniz organizasyondan dolayı sizleri kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Mete Uslukılınç//Philips Tüketici Ürünleri Türkiye Satış Direktörü
EDUPLUS 10. Satış Zirvesi’ne katılmaktan büyük mutluluk duydum. Toplantı içeriği, yönetimi ve katılımcıların ilgisi açısından oldukça başarılı geçti. Satış dünyasının önde gelen profesyonelleriyle tanışmak, tecrübeleri paylaşmak ve aktarmak için ideal bir platform.

Berrak Mor// Turkishbank Ticari Bankacılık Satış ve Pazarlama Direktörü
10.Satış Zirvesini hazırlayan Eduplus’a bir kez daha teşekkürler. Yaratıcı sunum ve günümüz önde gelen konularının tartışıldığı paneller ile güzel bir akış hazırlanmış. Tebrikler.

Gürkan Arpacı// Türk Telekom Kurumsal Satış Direktörü
Satış Zirvesinde sektörlerinde öncü kurumların üst düzey katılımcıları ile birlikte yer almaktan büyük memnuniyet duydum, Özellikle panellerdeki profesyonellerin kendi kariyer geçmişlerindeki pratikleri aktarımları ciddi bir değer. Eduplus’ın geleneksel hale gelen bu organizasyonlar ile sektör adına ciddi bir boşluğu doldurduğu kanısındayım.

Ertuğrul Belen// Business Networking Akademi Kurucusu – Yazar
Bir organizasyonu tek sefer gerçekleştirmek ve geniş katılım sağlamak büyük bir çalışma gerektirir. Ancak bunu yer yıl iyileştirerek hayata geçirmek ise istikrar ister. Dr. Çağlar Çoroğlu ve ekibinin çalışmalarına güvenen güçlü bir iş dünyası networkü olduğunu görmekten ve 10. Satış Zirvesi’nde konuşmacı olmaktan onur duydum.

Yekta Özözer//İnovasyon Danışmanı
Satış Zirvesi’ne katılmaktan ve bir konuşma yapmaktan çok keyif aldım. Uygulamanın içinden gelen birçok satış yöneticisinin konuşmalarında gerçekleştirdikleri farklı iş uygulamalarını katılımcılar ile paylaşmaları Zirve’nin etkinliğini çok arttırdı. Bu nedenle Zirve’yi her iki günde de baştan sona ilgiyle izledim.

Bülent Öner//Kurucu-Eğitmen/Sunucu-TV Spikeri
Bir etkinliği “süreli/sürdürülebilir” hale getirmek hele ki “Satış” gibi herkesin fikir sahibi olduğu bir konuda düzenlenen zirveyi 10. kez hayata geçirebilmek biliyorum ki az çaba değil. Zira Doğan Grubu’nda en az 20 kez zirve düzenleyen bir meslektaşınız olarak, yaptığım işten zamanında inanılmaz bir mutluluk duydum. Ancak bu tür etkinliklerin fevkalade detayları kapsadığını, ne kadar meşakkatle oluştuğunu ancak yapanlar bilir . Bu sebeple, Satış Zirvesi’ni 10. Şeref sayısına taşıyan sevgili dostum Dr. Çağlar Çöroğlu’na ve şahsında bu zirvelerin her birine emeği geçen eski/yeni tüm EDUPLUS çalışanlarını içten tebrik ediyoruz. Aynı zamanda konuşmacısı olma gururunu yaşadığımız son zirveyi, içerik ve konuşmacı kalitesi anlamında (her iki gün de zirveyi dinleyici olarak takip ettik) fevkalade dolu ve faydalı bulduk, bilgilendik. Yeniden biraraya gelmek, yolunuzun daha da açık olması ve rastgelmesi dileklerimizle…

Tolga Sasık// Tasarım Danışmanlık Hizmetleri Satış Direktörü
“Satışın dili neredeyse tüm aynı olsa da lehçeleri şehirden şehre, sektörden sektöre bile çok büyük farklılıklar göstermektedir. Her yıl düzenlenen Satış Zirvesi’nde hem biz konuşmacılar, hem de katılımcılar birçok farklı sektörün değerli yöneticilerinden satışın bu farklı yönlerini dinleme ve değerlendirme fırsatı bulmaktayız. Bu yıl EduPlus’ın düzenlediği 10. Satış Zirvesi’ne davet edilmekten her zamanki gibi büyük onur duydum. Tahmin ediyorum toplantılar sona erdiğinde satışa yeni başlayan katılımcılardan, yılların tecrübesine sahip deneyimli satış yöneticilerine kadar herkesin dimağında satışa dair benimki gibi çok değerli tortular kalmıştır. Gelecek yıllarda yeni Satış Zirveleri’nde satışın keşfedilmemiş yeni ufuklarına yelken açmak ümidiyle…”

Emrah Altuntecim// Asemble Eğitim ve Danışmanlık Eğitim Direktörü, İletişim Bilimci, Yaşam Koçu ve Yazar
10. Satış Zirvesi satışçılara yalnızca iyi satış konusunda ilham vermedi, bu zirvede Türkiye’de bazı konular ilk defa konuşuldu ve tartışıldı. IQ, EQ ve CQ’dan çok, SQ(Spiritual Coefficient) Ruhsal/Sezgisel Katsayı ve Satışçıların manevi altyapısının güçlendirilmesi gerekliliği konusunda Türkiye’de ilk defa konuşma yapmama vesile olan Eduplus’a teşekkürlerimi sunarım.

Hüseyin Erel//Samsung Türkiye Tüketici Elektroniği Satış&Pazarlama Direktörü
Eduplus 11. Satış Zirvesi’ne katılmaktan büyük mutluluk duydum, çok verimli bir toplantı oldu. Sektörün önde gelenleriyle birlikte aynı platformda bulunmak bizler için gurur verici, katılımcılar için ise çok faydalı. Organizasyonun başarısından ötürü sizleri tebrik ederim,

Ümit Ünker//Satış Koçu & Satış Eğitmeni “4 Adımda Satış” Kitabının Yazarı
11. Satış Zirvesine konuşmacı olarak katılmaktan dolayı çok mutlu oldum. Başta Eduplus Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dr. Çağlar ÇOROĞLU’na ve tüm Eduplus ekibine etkinliğin başından bu yana gösterdikleri ilgi ve titizlikleri için teşekkür ederim. Birbirinden değerli profesyonellerin bir araya geldiği bu zirvenin çok doğru ve etkin bir Networking sağladığını söyleyebilirim. Değerli tüm konuşmacı ve katılımcıların bir sonraki zirveyi heyecan ve merakla beklediklerini biliyor ve sonraki zirveler için Eduplus’a başarılar diliyorum.

Yrd. Doç. Dr. Dilek Sağlık Özçam//Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi – “Satışta İkna” ASTD Birincilik Ödülü Sahibi, “Yönetim Gelişim” Projesi En İyi Uygulama Birincilik Ödülü
11. Satış Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer almaktan çok memnun oldum. Sayın Dr.Çağlar Çoroğlu ve ekibinin titizliği, profesyonelliği ve sıcak yaklaşımı program öncesinde ve süresince tüm akışa yansıtılmıştı. Satışın profesyonelleri ile tanışmak ve farklı bakış açıları yakalamak açısından kaçırılmaması gereken iki gündü.

Mert Aydıner//National Business Academy – Pazarlama İletişimi Direktörü
Başarısını gelenekselleşerek gösteren önemli bir zirvede “Neuromarketing” gibi günümüzün en sıra dışı pazarlama ve satış perspektifini sektöre tanıtma imkanı buldum. Bilime dayanan altyapısı ile bu alanda çalışan kişilerin vizyonlarını geliştirebilmeleri ve dönüşüme ayak uydurabilmeleri için çok değerli bir fırsattı. Yapılan yenilikçi çalışmaları ve ortaya çıkan sonuçları böylesine değerli bir organizasyonla duyuran EDUPLUS ı tebrik ediyorum.

Abdullah Safi//Netaş Uluslararası Satış Müdürü
11. Satış Zirvesi’ne katılmaktan büyük mutluluk duydum. Zirve boyunca gözlemlediğim ilgi ve dinamizm bu tip platformların ülkemizin profesyonel alanlarının geliştirilmesi için nasıl bir ihtiyaç olduğuna dair çok açık kanıtlardır. Organizasyonun profesyonelliği, istikrarla 11 yıldır süre gelmesi artık bu zirvenin kurumsallaştığını bizlere gösterdi. Şİimdiden takvimlere 12. Satış Zirve’sini not etmek için sabırsızlanıyorum.

Yrd. Doç. Dr. Dinçer Atlı//Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi “Yetenek Yönetimi” Adlı Kitabın Yazarı
11. satış zirvesinde ufuk açıcı konu ve konuşmacılar yer aldı. Sektöre yeni bir soluk getiren bu organizasyonda yer almaktan büyük keyif aldım. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Burç Uygurmen//Kişisel Duygusal Markalaşma Kitabı Yazarı ve Praktika Eğitim Kurucusu
11. Satış Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer almaktan büyük keyif ve mutluluk duydum. Değişik sektörlerden birçok bakış açısının ve hikayenin paylaşıldığı zirvede konusuna hakim profesyonellerle tanışmak ve birçok farklı deneyimi dinlemek çok faydalı bir tecrübe oldu. Sayın Dr. Çağlar Çoroğlu ve ekibine destek ve ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Serdar Salepcioğlu//Satış Fabrikası- Kurucu Ortak “Dikkat Satıcı Giremez” ve “Ne Olmazsa Satış Olmaz” Kitapları Yazarı
Farklı sektörlerden satıcıları aynı platformda toplayarak bize alternatifi olmayan bir mesleki beslenme imkanı sağlayan başta Çağlar Çoroğlu Hocam olmak üzere tüm Eduplus ekibine teşekkür ediyorum. Daha nice “Zirve” lerde buluşabilmek dileğiyle…

Bökehan Şahbaz//Indesit Company Türkiye Satış Direktörü
Her yıl üzerine geniş bakış açıları ekleyerek devam eden; Farklı sektör temsilcilerinin bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bir platform olan 11. Satış Zirvesi’ne katılmaktan ve ulaştığı katılımcı kitlesi ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum. Bu vesile ile tüm katılımcılar için çok başarılı geçtiğini düşündüğüm organizasyon ve katkılarınızdan dolayı emeği geçen herkesi kutlar, başarılar dilerim.

Devrim Ersöz//AcademicTrend/Danışman-Yazar
Eduplus Satış zirvesi satış mesleğinde olan ve satışa gönül veren tüm profesyonellerin katılması gereken bir etkinlik. Uyutan değil uyandıran konuşmacılar, özenle hazırlanmış bir program ve her dakikası dolu dolu geçen saatler. Emeğinize sağlık.

Zeki Yüksekbilgili//Arel Üniversitesi Öğretim Üyesi, “Pazarlama Mucize Değildir”, “Pazarlama Canavarı” ve “Pazarlama Temelleri” Kitaplarının Yazarı Satış Pazarlama Eğitmeni-Yazar
Zirve her zamanki gibi çok iyi organize edilmişti. 40’dan fazla konuşmacı, satış konusunda henüz hiç konuşulmamış konuları katılımcılarla paylaştılar. Zirve sadece yeniliklerin ve yeni bilgilerin aktarıldığı bir platform değil, ayrıca Türkiye’nin en seçkin firmalarının satışçılarının network oluşturduğu bir alan olarak da herkesi memnun etti. Zirvede “Pazarlama Günahları” üzerine fikirlerimi aktarabilmek bir ayrıcalıktı. Seneye de görüşmek üzere…