Eduplus

YMZheader

EDUPLUS kalite ve güvencesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Yenilikçi Markalar Zirvesi bu yılda yine katılımcılarına yepyeni bir içerik ve benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Zirve taşıdığı yenilikçi uygulamalar ve rehberlik rolü ile sektörünün en güçlü içeriğine sahip olma özelliği taşımaktadır.

Yenilikçi Markalar Zirvesi’nde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin üst düzey yöneticileri, pazarlama ve marka alanında kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan otuzu aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve önemli konular yer almaktadır.

Bu büyük buluşma için İngiltere, Hollanda, Almanya ve daha birçok ülkenin pazarlama otoriteleri, global yöneticileri ve işletme sahipleri 28 Nisan 2016 tarihinde İstanbul’da bir araya gelecek. Türkiye EDUPLUS’ın önderliğinde düzenlenecek bir büyük zirveye daha ev sahipliği yapacaktır.
Yenilikçi Markalar Zirvesi’ne katılarak yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları dünyaca ünlü gurulardan dinleyecek; yönetim becerilerinizi geliştirecek ve rakiplerinizden önde olmanın sırlarını öğreneceksiniz. Ayrıca zirvede iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışacak, sosyal bir çevre oluşturarak iş dünyasında bağlantılarınızı güçlendireceksiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da motive edici, eğlenceli ve yepyeni bir konferans deneyimi sizleri bekliyor.

28 Nisan 2016‘de, 5. Yenilikçi Markalar Zirvesi‘nde görüşmek dileğiyle…

İş hayatında başarılarla dolu günler sizinle olsun.

Dr. Çağlar ÇOROĞLU
EDUPLUS Yönetim Kurulu Başkanı