Eduplus

Ali Ülker//Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Bu yıl 11’incisi düzenlenen Yönetim Zirvesi’ni Türkiye’nin önemli iş platformlarından biri olarak görüyorum. Zirvenin, iş dünyasında tecrübelerin paylaşılması için önemli bir platform olduğunu düşünüyorum. Katılımcılar, sadece Türkiye’den değil, dünyadan da farklı tecrübeleri dinleme olanağı buluyor. Her düzeyde yönetici ve şirket sahibinin yeni yönetim trendlerini takip etme, yönetim becerilerini geliştirme ve farklı uygulamaları kendi şirketlerine adapte etme imkanı sağladığı için bu tarz başarılı çalışmaların devam etmesi gerektiğine inanıyorum.

Feyhan Yaşar//Hedef A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili
Çok başarılı bir program emeği geçen herkesi kutlarım. Tecrübe ve bilginin birlikte çok önemli bir potansiyel yarattığını biliyoruz. Bunu hayata geçirmekte sizlerin önderlik etmeniz önemli. Teşekkürler ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Erol Mizrahi//Polisan Holding CEO
Liderlik ve Yönetim konularında gerçekleşen birçok konferans & zirve arasından sıyrılmayı başarmış ve sürekliliğini koruyarak bu sene 11.’si başarıyla düzenlenmiş olan “Yönetim Zirvesi”nden dolayı Dr. Çağlar Çoroğlu nezdinde tüm EDUPLUS ailesini tebrik ederim. 37 yıllık kariyer tecrübemi birbirinden değerli katılımcılarla paylaşma fırsatı bulduğum ve diğer oturumcularla yaratılan sinerji ortamının bir üyesi olduğum için tekrar teşekkürlerimi sunar, başarılarınızın daha uzun yıllar devamını dilerim.

Kerem Taş//Mercedes-Benz Buses & Coaches Middle East General Manager
11.Yonetim Zirvesi’ne konusmaci olarak katilmaktan buyuk gurur duydum. Sadece bu zirveye katilmak icin yilliz iznimden kullanarak Dubai’den geldim. Beklentilerim dogrultusunda cok basarili ve gayet faydali bir deneyim oldu. Bu vesileyle bircok degerli ve basarili arkadaslarla tanismak firsatim oldu. Degisik sektorlerden davet ettiginiz seckin konusmacilari cok keyifle dinledik. Bu basarili calismanizdan dolayi sizi ve ekibinizi kutlarim. Seneye 12. zirveye tekrar katilmak uzere takvimime simdiden ekledim

Halil Aksu//Gartner Yönetici Ortak
Bir araya gelmenin değeri EDUPLUS’a bu etkinliği düzenledikleri için çok teşekkür ederim. Tanışan ve tanışmayan, yerli ve yabancı insanları bir araya getirmek, dimağları açmakta, yeni tanışıklıklar sağlamakta ve yeni fikirlerin üretilmesine katkıda bulunmaktadır. Özellikle konusunun uzmanı yerli ve yabancı uzmanların davet edilmesi, günü çok değeri bir hale getirmiştir. Benim küçük bir katkım olduysa, ne mutlu bana. Teşekkürler

Kaan Baral General Director – P&G Caucasus & Turkmenistan
Yonetim Zirvesine katılmaktan dolayı son derece memnun oldum. Deneyimlerimi paylaşma imkani bulmak ve diger katilimcilarin deneyimlerinden faydalanmak son derece keyifliydi. Alanlarında deneyimli ve lider isimlerle bir araya gelmek ve karşılıklı bilgi paylaşımında bulunmak bizlere farklı bakış açıları kazandırıyor. Gerçekleştirdiğiniz organizasyondan dolayı basta Dr Caglar Coroglu olmak uzere tum EDUPLUS calisanlarini kutlarim.

Gökhan Toğrul//Hay Group Türkiye Genel Müdür

Türkiye’nin seçkin iş adamları ile şirketimizin gerçekleştirmiş olduğu en geniş kapsamlı araştırmayı paylaşma fırsatı bulduk. Önde gelen iş çevreleri Eduplus’un oluşturduğu platformda bir araya gelerek deneyimlerini paylaşma imkanı buldu. Eduplus’a  fikir ve görüşlerin birbirine yakınlaşmasında köprü olduğu için teşekkür ediyorum.

Baybars Altuntaş//Dünya Girişimcilik Forumu Türkiye Özel Temsilcisi – Fransa
‘’12.Yönetim Zirvesi’nin çok faydalı geçtiğini düşünüyorum. Zirvenin, katılımcıların, özellikle yurtdışından gelen davetlilerle gerçekleştirdikleri networking için mükemmel bir platform görevini de üstlenmesi çok önemliydi. Konuşmacıların dikey aktarımlarının yanı sıra katılımcıların da birbirlerinden yatay olarak yepyeni bir şeyler öğrenmesini sağlayan bu zirvenin organizasyon heyetini kutluyorum’’

Mustafa Aykut//Türk Telekom Uluslararası İlişkiler Koordinatörü
Bu yıl 12.si yapılan Yönetim Zirvesi gerek konuşmacıları, gerek konuşmacıların söylemleri, gerekse katılımcıların profilleri açısından belirli ve önemli bir olgunluğa eriştiğini ve bundan sonra da da sürekliliğinin gerekli olduğunu kanıtlar nitelikteydi. Hem böyle bir ortamda konuşmacı, hem de dinleyici olmaktan çok memnun kaldım. Konuşmacıların vizyonlarının da ne kadar fütürist unsurlar içerdiğini görmek, gelecek için beni çok umutlandırdı. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.

Dr. Şükrü Bozluolçay//Bozlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı
12. Yönetim Zirvesi’ne katıldığımız için son derece memnunum. Nazik davetiniz ve Onur Ödülünüz için sizlere Bozlu Holding ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunarım. Bu etkinliği farklı sektörlerden, alanlarında fikir önderi isimleri bir araya getirmesi bakımından son derece faydalı buluyorum. Değişik bakış açıları ve disiplinleri dinlemek kendi işinizde uygulayabileceğiniz orijinal fikirlerin oluşmasına zemin hazırlıyor. Böyle bir organizasyona imza attığınız için tebrik eder, zirvenin daha nice yıllar boyunca başarı ile devamını dilerim.

Savaş Ünsal//CEO-İCE Yönetim Danışmanlığı
İş Dünyamızın önde gelen Patronları ve Yöneticilerinin tecrübelerini paylaştığı ender platformlardan birini her sene daha değişik ve etkin olarak bizlere getiren EDUPLUS Yönetim ve Takımını öncelikle tebrik ederim. Kendi adıma, son iki senedir moderatör olarak yönettiğim panellerde katılımcıların gösterdiği ilgiden ve panelistlerin renkli tecrübelerinden aldığım ilham ve keyfide belirtmeden geçemeyeceğim.”

Eray AKDAĞ//TÜSİAD Ankara Daimi Temsilcisi
EDUPLUS 12. Yönetim Zirvesi etkileyici konuşmalardan feyz aldığım bir program oldu. Türkiye’nin önde gelen iş dünyası simalarının vizyon ve deneyimlerinden faydalanmak için önemli fırsatlar sunan bu değerli organizasyon kuşkusuz kişisel gelişim için keyifli bir atmosfer de sağlıyor. Bu kadar kısa sürede, bu kadar önemli toplumsal figürü bir arada dinleyebilmek gerçekten de nadir bir imkan. Davetiniz için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.