Eduplus

Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi eğitici, farklı, eğlenceli, fırsatlarla dolu ve interaktif bir konferanstır. Finans ve Mali İşler alanında çalışan profesyonellere bilgi ve becerilerini geliştirme; yeteneklerini keşfetme imkanı sunmaktadır. Sektörün öncü kuruluşu EDUPLUS’ın kalite ve güvencesinde her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilmektedir.

Zirve’nin amacı, yönetici adayı ve yöneticilerin en güncel bilgilerle tanışmasını ve işlerinde fark yaratmasını sağlamaktır. Ayrıca dinamik bir ortamda, finansla ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyon ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir platform oluşturmaktır.

Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’nde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin CFO, genel müdür yardımcıları, direktörleri, finans alanında kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan otuzu aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve finans dünyasıyla ilgili önemli konular yer almaktadır. Ayrıca bankalar, leasing ve faktoring gibi birçok finansal kuruluşun yöneticileri de yine bu önemli toplantıya katılacaktır.

Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi ile mesleğinizdeki yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları başarılı yöneticilerden ve otoritelerden dinleme ve öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da motive edici, eğlenceli ve yepyeni bir konferans deneyimi sizleri bekliyor. 25-26 Mayıs 2022′de görüşmek dileğiyle…

Dr. Çağlar Çoroğlu
EDUPLUS Yönetim Kurulu Başkanı