Eduplus
Recep Tayyip Erdoğan >> Başbakan
Zirve açılışına davetiniz için teşekkür ederim. Kongrenizin başarılı geçmesi dileğiyle size ve değerli misafirlere sevgi ve selamlarımı sunarım.
Süleyman Demirel >> 9. Cumhurbaşkanı
Bizi bu güzel zirveye çağıran Sn. Çağlar Çoroğlu’na teşekkür ediyorum. Bana Onur Ödülü’nü takdim etmiş olmalarından dolayı da çok teşekkür ediyorum.
Rauf Denktaş >> KKTC 1. Cumhurbaşkanı
Zirvede Türk İş Dünyası’nın konulara eğilimine tanık olmanın mutluluğunu yaşadım. Bana bu olanağı verdiğiniz için müteşekkirim. Başarılarınızın devamı dileği ile saygılarımı sunarım.
Kadir Has >> İş Adamı
Bu güzel zirve için EDUPLUS’a sizlerin önünde teşekkür etmeyi borç biliyorum.
TOBB >> Rifat Hisarcıklıoğlu/Başkan
Zirvede şahsınızda tüm misafirlerinize en iyi dileklerimi sunarım.
Eczacıbaşı Holding >> Nejat Eczacıbaşı/Yönetim Kurulu Başkanı
Zirvede babam Dr. Nejat Eczacıbaşı’na Onur Ödülü verilecek olmasından mutluluk ve onur duydum. Ailemiz ve kuruluşumuz adına size ve bu kararda onayı olanlara içtenlikle teşekkür ediyorum.

Katıldığım zirvenin, iş dünyası yöneticileri için, vizyon ve perspektiflerini değerlendirmek ve geliştirmek bakımından çok yararlı bir platform olduğunu gördüm. Kuruluşlarımızın, özellikle Avrupa Birliği sürecinde rekabet üstünlükleri sağlayabilmeleri açısından ihtiyaçları olan çağdaş yönetim anlayış ve uygulamalarının yaygınlaşmasında, bu toplantıların gelecekte de, giderek artan katkılar sağlayacağına inanıyorum.

Koç Holding >> Mustafa Koç/Yönetim Kurulu Başkanı
Vehbi Koç adına verilen ödül için konferans başkanı sayın Dr. Çağlar Çoroğlu nezninde bu konferansta emeği geçen herkese şükranlarımı sunmak istiyorum. Ayrıca burada olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum.
Doğan Holding >> Aydın Doğan/Yönetim Kurulu Başkanı
Liderlik, siyasal ve sosyal alanda olduğu kadar iş dünyasında da çok önemli bir faktör. Zirvenin değerli konuşmacıları ve ilginç konuları ile çok yararlı ve öğretici bir organizasyon. EDUPLUS’a bana Onur Ödülü ve tecrübelerimi genç arkadaşlarımla paylaşma fırsatı verdiği için teşekkür eder, başarılar dilerim.
Yaşar Holding >> Feyhan Kalpaklıoğlu/Yönetim Kurulu Başkanı
Zirveye katılmaktan büyük bir memnuniyet duydum. Zirve; katılımcıları, seçilen gündemler ve neticede ortaya çıkan mesajlar anlamında iş dünyası ve ülkemiz adına oldukça öğretici, yararlı ve anlamlıydı. Bu başarılı organizasyon için sizi ve şahsınızda emeği geçenleri tebrik eder, başarılı çalışmalarınızın devamı temennilerimle saygılarımı sunarım.
Yaşar Holding >> Dr. Mehmet Aktaş/İcra Başkanı (CEO)
Katılımcıları ve içeriği ile oldukça tahmin edici olan Zirve’ye, konuşmacı ve dinleyici olarak katılmaktan görüşlerimi paylaşmaktan büyük keyif aldım. EDUPLUS ekibine ve emeği geçen herkese teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum.
Tekfen Holding >> Feyyaz Berker/Yönetim Kurulu Başkanı
Farklı sektörlerden farklı tecrübelerin, farklı kurumsal kültürlerden farklı bakış açılarının tartışıldığı ve fikir alışverişinde bulunulduğu, yıllardır birçok meslektaşımın da konuşmacı olarak katılmış olduğu böyle bir platform da, bilgilerimizi, düşüncelerimizi katılımcılarla paylaşmanın, en önemli görevimiz olduğuna inanmaktayım. Kongrede tarafıma sunulan “Onur Ödülü” için bir kez daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
Eczacıbaşı Topluluğu >> Dr. Erdal Karamercan/CEO
Son yıllarda iş dünyamızın gelenekleri arasında yerini almış bulunan Yönetim Zirveleri’nden birinde daha yer almaktan kıvanç duydum. Eczacıbaşı Topluluğu’nun tüm yönetici ve çalışanları adına aldığım 2009 yılı Yönetim Ödülü’nün tarafıma verilmesini kararlaştıran ve önceliğim olarak belirlediğim inovasyon alanındaki deneyimlerimi zirvenin değerli katılımcıları ile paylaşma fırsatı veren EDUPLUS yöneticilerine teşekkür ederim.
Akbank >> Suzan Sabancı Dinçer/Yönetim Kurulu Başkanı
İş dünyasında yükselen değerlerin masaya yatırıldığı Yönetim Zirvesi’nde yer almaktan ve tecrübelerimi paylaşmaktan büyük keyif aldım. Tarafıma verilen Yönetim Ödülü’ne layık bulunduğum için büyük bir memnuniyet ve onur duydum. Yaratılan “tecrübe paylaşımı” ile şirketlerimizdeki yönetim ve uygulamalarının geliştirilmesine önemli katkılarda bulunduğunu düşündüğüm bu etkinliğin, iş dünyamıza gelecekte de giderek artan katkılar sağlayacağına inanıyorum.
Borusan Holding >> Asım Kocabıyık/Kurucu Başkan
Eduplus Eğitim&Danışmanlık’a teveccülerinden dolayı teşekkür ederim.
Şahinler Holding >> Kemal Şahin/Yönetim Kurulu Başkanı
EDUPLUS tarafından bugüne kadar gerçekleştirilen kongrelerin, seçkin katılımcıları ve kaliteli içerikleriyle amacına ulaştığına inanıyorum. Kendi alanlarında önemli başarılara imza atmış isimlerin tecrübelerini paylaştıkları konferanslar, genç girişimciler ve geleceğin girişimci adayları için önemli bir motivasyon kaynağıdır. Bu başarılı organizasyonların sürmesini dilerken, emeği geçen herkesi kutlarım.
Dedeman Holding >> Murat Dedeman/Yönetim Kurulu Başkanı
Zirve kapsamında babam rahmetli Mehmet Kemal Dedeman adına Onur Ödülü’nün bana verilmiş olmasından dolayı tüm Dedeman ailesi olarak büyük onur duyuyorum.
Ülker >> Ali Ülker/Grup Başkanı
Onur Ödülünü, bu sahnede olmayan yüreğiyle benimle beraber kurumumuzda çalışan 6500 kişi adına kabul ediyorum.
Ülker >> Metin Yurdagül/İstişare Konseyi Grup Sözcüsü
Dünyadan başarılı örnekleri katılımcılarınızla paylaşarak ülkemizin gelişimine sağladığınız katkıdan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bana verdiğiniz çok değerli ödül dolayısıyla da şahsım ve Ülker grubu adına şükranlarımı sunarım.
Hürriyet Gazetesi >> Vuslat Doğan Sabancı/İcra Kur. Bşk. ve Yön. Kur. Üyesi
Zirveye katılmaktan ve tecrübelerimi paylaşmış olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duydum. İş dünyasında paylaşım adına bu organizasyonu gerçekleştiren EDUPLUS’a teşekkür ederim.
Abdi İbrahim İlaç >> Nezih Barut/Yönetim Kurulu Başkanı
Her ulusun aktif gündeminde bulunması gereken liderlik konusuna, çok önemli bir konferans düzenleyerek sağladığınız katkı için sizi ve tüm ekibinizi kutlarım. Zirve’nin hem katılımcı hem de içerik açısından çok başarılı geçtiğini ve tüm katılımcıların liderlik konusunda kendine uygun mesaj ve bilgileri aldığına yürekten inanıyorum. Ayrıca zirve kapsamında şahsıma takdim edilen liderlik ödülü için teşekkürlerimi bir kez daha sunarım. Başarılarınızın devamını dilerim.
Arkas Holding >> Lucien Arkas/Yönetim Kurulu Başkanı
Zirvenin seçkin katılımcı ve kaliteli içeriğiyle amacına ulaştığına inanıyorum. Başarılı insanların yaşarken ödülendirilmelerinin güzel örneklerini de yaşattığınız zirveye katılmaktan ve “Onur Ödülü”ne layık görülmekten duyduğum memnuniyeti öncelikle belirtmek isterim. Genç girişimcilere kendi örneklerimizden yola çıkarak mesajlarımızı ulaştırmamıza zemin hazırlayan EDUPLUS’ı tebrik eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.
Arıkanlı Holding >> İbrahim Arıkan/Yönetim Kurulu Başkanı
Eduplus’ın düzenlediği zirve, güzel bir organizasyonla birçok değerli konuşmacıyı bir araya getirdi. Zirvede çok faydalı bir bilgi alışverişi ortamı oluşturuldu. Verilen bilgilerden şahsım adına çok yararlandım. Dünyada ve ülkemizde ekonomik krizin yaşandığı bir süreçte bu zirvenin düzenlenmesi, Eduplus’ın sosyal sorumluluğunun ne kadar yüksek olduğunun en iyi göstergesidir. Zirvede yapılan konuşmaların bir kitapçık haline getirilmesi ve işletmelere iletilmesi halinde, yapılan çalışmalardan daha çok kurum ve kişinin yararlanacağı kanaatindeyim. Şahsıma liderlik onur ödülünün layık görüldüğü zirveyi düzenleyenlere, konuşmacı olarak bilgilerini bizimle paylaşan değerli bilim insanlarına ve yöneticilere özellikle teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.
Akfen Holding >> Hamdi Akın/Yönetim Kurulu Başkanı
Ülkemizin en önemli girişimcilerini, yöneticilerini ve liderlerini bir araya toplayan, zirve organizasyonunu başarı ile tamamlayan Eduplus’a teşekkür ederim. Kendi alanlarında önemli başarılara imza atmış isimlerle tecrübelerini paylaşmaktan, hem konuşmacı hem dinleyici olarak yer almaktan büyük keyif aldım. Tarafıma verilen ödülden onur duydum.
Hedef Alliance Holding >> Ethem Sancak/Yönetim Kurulu Başkanı
Bu zirve benzeri platformları ‘tecrübe paylaşımı’ olanakları sunması bakımından çok değerli buluyorum. Çok çeşitli alanlarda, çok zengin tecrübe biriktirmiş her kuşaktan konuşmacılar ve katılımcılar iki gün boyunca fikir ve deneyim alışverişinde bulundular. Bu tür paylaşım platformlarının daha sık yapılması dileğiyle organizasyonda emeği geçenleri kutluyorum.
Yalınkaya Holding & Goldaş >> Hasan Yalınkaya/Yönetim Kurulu Başkanı
Zirve gerek konukları, gerekse içeriğiyle hepimizin ufkunu genişletti. Bu güzel organizasyonda emeği geçen tüm Eduplus ailesini tebrik ederim. Bu yılki toplantınızda beni konuşmacı olarak ağırladığınız ve ödüle layık gördüğünüz için teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
Brightwell Holding >> Alphan Manas/Yönetim Kurulu Başkanı
Yüksek katılımcı sayısı ve profili organizasyonun başarısının en büyük kanıtı. Üstelik konuşmamı yaparken dinleyicimlerimin gerçekten “katılımcı” olduklarını hissettim. İkinci yılında bizlere bu atmosferi yaşatan zirvenin önümüzdeki yıllarda alanında rakipsiz olacağını şimdiden görebiliyorum.
Diren Holding/Dimes >> Bülent Ozan Diren/Yönetim Kurulu Başkanı
Yönetim Zirvesine konuşmacı olarak katılmaktan dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek isterim .Her biri kendi alanlarında çok büyük başarılara imza atmış olan kişilerin deneyimlerini paylaştığı böylesine verimli bir organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen tüm EDUPLUS çalışanlarına teşekkür ederim.
Kütahya Porselen >> Nafi Güral/Yönetim Kurulu Başkanı
Günümüzde en çok kullanılan terimler, “İnovasyon”, “Global ekonomi”, “Verimlilik” vb. Peki nasıl ulaşacağız bu terimlerin ruhuna? İşte bu noktada Eduplus’ın sunmakta olduğu zirveler, en önemli rehber olma özelliği ile ön plana çıkıyor.
Baymak >> Dr. Murat Akdoğan/Yönetim Kurulu Başkanı
Farklı sektörlerden, seçkin katılımcıları bir arada bulunduran bu başarılı organizasyon için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim…
Eti >> Hazım Ellialtı/CEO
Rüzgar gibi geçti… Dört mevsimi bir günde dolu dolu yaşadık. Ülkemizi yönetmiş bir liderden, en önemli girişimcilerimize, yabancı sermaye yöneticilerinden, iş dünyasının liderlerine kadar geniş bir yelpazeden konuşmacılar değişik perspektiflerden ufuk açıcı örnekler ve görüşler verdiler. Dinleyicilerin dikkatli ilgisi ayrıca takdire değerdi. Ben böyle bir zirvede konuşmacı ve dinleyici olarak yer almış olmaktan dolayı çok mutluyum. Örnek bir organizasyona ev sahipliği yapan EDUPLUS yöneticilerini ve emeği geçenleri tebrik ederim.
Coca-Cola >> Ahmet Bozer/Avrasya Grup Başkanı
Son derece profesyonel bir hazirlik sureci, ozenle secilmis konu ve konusmacilar ve zirve boyunca gosterilen titiz yonetim, Istanbul da gerceklestirdiginiz Yonetim Zirvesi’ni basarili kilmistir. Zirve tecrubesinin ve ogrenimlerinin ileriye tasinarak, bundan sonraki etkinliklerinizin is camiamiza katkilarinin artarak devamini diliyorum.
Fortis Bank >> Yvan De Cock/Türkiye CEO
Excellent leaders in a globalised world must learn to understand and manage complex and inter-related issues, in a multicultural environment. One of the ways to accelerate this learning proces is to listen to the experience of other leaders, and therefore the Eduplus seminar is an excellent initiative.
BSH Ev Aletleri >> Nobert Klein/CEO
Zirve geleceğin yöneticilerine ışık tutacak, bugünün liderlerini daha da güçlendirecek önemli konuları gündeme getiriyor. Başarılı liderlerin tecrübelerinin paylaşıldığı, görüşlerinden faydalanıldığı bu zirve motivasyonunuzu tavana fırlatıyor. Konuşmacı olmaktan büyük mutluluk duydum. Böyle değerli bir organizasyon gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim.
Can Kıraç >> Koç Holding İlk CEO
Bu zirve münasebetiyle sizi ve arkadaşlarınızı tanımış olmaktan büyük mutluluk duydum. Verdiğiniz ödül 80. yaşıma girmemin çok değerli bir armağanı oldu. Size şükranlarımı sunuyorum.

Zirvede ilginç ve ders alınacak konuşmalar dinledik. Organizasyon olarak, her yıl, kendinizi aşıyorsunuz! İş dünyası liderlerimizi ödüllendirme geleneğiniz, genç işadamlarımıza heyecan ve umut vermektedir. Sizleri kutluyorum.

Yaşar Holding >> Hasan Denizkurdu/İcra Kurulu Başkanı
Zirveye konuşmacı olarak katılmak ve her yıl artan sayıda dinleyiciye hitap etmek keyifli bir olay. Üstelik katılımcılar, günün sonunda konuşmalardan yaşamları için bir sonuç çıkartıyorlarsa, toplantı amacına ulaşmış olur. Benim katıldığım toplantı sonrasında katılanlarla yaptığım görüşmelerimde bu ışığı gördüm. Faydalı bir toplantı kısacası… Emeği geçen herkesi kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.
Eczacıbaşı Vitra >> Şadi Burat/Yönetim Kurulu Başkanı
Zirveniz çok keyif aldığım bir organizasyondu. Tüm Organizasyon ekibini içtenlikle kutluyorum. Konuşmacıların seçimi fevkaladeydi. Çok şeyler öğrendim. Kendi tecrübelerimi de kalabalık bir dinleyici grubu ile paylaştım. Seneye davet edilirsem daha da paylaşacağım çok şeyler olduğunu düşünüyor başarılı organizasyonlarınızın devamını diliyorum.
Mey İçki >> Galip Yorgancıoğlu/CEO
Bence çok güzel geçti. Katılımcılar ve gösterdikleri dikkat de etkileyiciydi.
Twigy >> Sinan Öncel/Yönetim Kurulu Başkanı
Eduplus’un düzenlediği iki zirveye katıldım, her ikisinde de bu ”sosyal kulüp-okul” havasını gördüm.Samimi bir ortam, konuşmacıların konuya hakimiyeti ve ”bizden” örneklerle zenginleştirilmiş sunumlar faydayı en üst seviyeye taşıyor.

Eduplus’un bundan sonraki zirvelerinin de bu havada geçeceğinden hiç şüphem yok, şimdiden yerimi ayırtmanın doğru olacağını düşünüyorum.

Nestle Türkiye >> Devrim Cöbek/Yönetim Kurulu Üyesi
Profesyonellerle beraber oldukça interaktif ve şeffaf bir ortamda katıldığım panelden kendim için de notlar çıkarttım. Davetiniz için teşekkür ederim, bizlerin sürekli günlük telaşlar içerisinde kaçırdığımız noktaları yakalama fırsatımız oldu.
Starcom Allmedia >> Muharrem Ayin/CEO
Zirvenin ilk yılından bu yana resmi sponsoruyuz. Zirve’nin her geçen yıl daha da geliştiğine bir bir tanık oldum. Gerek birbirinden değerli konukları gerek katılımcıları besleyen konularıyla gerekse profesyonel organizasyonuyla dikkatleri çeken zirve bu sene gördüğü talep sonucunda salona sığmamıştır. Zirve önümüzdeki yıllarda da Türkiye’nin liderlerinin ve lider adaylarının ajandasında yer alacaktır.
Dedeman Holding >> Banu Dedeman/Yönetim Kurulu Üyesi
Yöneticilerle, ileriye dönük bir bakış açısı gösterdiği için V. Yönetim Zirvesi’nin oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Konuşmacı olarak katıldığım V. Yönetim Zirvesi’nde kendim ve iş yaşamımla ilgili deneyimlerimi değişik sektörlerden yöneticilerle paylaşma fırsatı bulduğum için mutluyum. EDUPLUS Eğitim&Danışmalık’ı bu güzel organizasyon için kutluyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Esas Holding >> Çağatay Özdoğru/İcra Kurulu Üyesi
EDUPLUS’ın 2005 yılındaki Yönetim Zirvesine konuşmacı olarak davet edildiğimden dolayı son derece mutlu oldum ve gurur duydum. Başta Sayın Çağlar Çoroğlu olmak üzere tüm ekibin son derece profesyonelce yaklaşımı ve organizasyon kabiliyeti beni çok etkiledi. Ayrıca günün son konuşmacısı olmama rağmen katılan değerli katılımcıların sabahki heyecanları ve ilgileri ile beni dinliyor olmaları da seminerin son derece başarılı şekilde tasarlandığının en güzel kanıtı diye düşünüyorum. Tüm EDUPLUS ailesini tekrar tebrik ediyorum.
Shell Türkiye >> Canan Edipoğlu/Genel Müdür
Zirve son derece başarılı bir organizasyondu. Eduplus’u içtenlikle kutluyorum. Bu tür etkinlikleri iş dünyası için çok önemli bir iletişim platformu olarak görüyor ve destekliyorum. Zirve bu anlamda birbirimizden öğrendiğimiz, bilgi ve deneyimlerimizi paylaştığımız, böylece görüşlerimizin derinlik kazandığı bir buluşmaydı. Türkiye’nin Avrupa ve dünya ile entegrasyonunun ilerlediği bir çağda, yeni liderlerin yetişmesi gerçekten iş dünyamız için öncelikli konulardan biri olmalı. Zirve bu yönde olumlu bir adım, güzel düşünülmüş bir projedir.
Bosch >> Mehmet Gürcan Karakaş/Eski Genel Müdür
Farklı sektörlerden, farklı tecrübelerin, farklı kurumsal kültürlerden farklı bakış açılarının tartışıldığı ve fikir alışverişinde bulunulduğu önemli bir platform. Artık üçüncüsü de başarıyla tamamlandıktan sonra Türkiye iş hayatında önemli bir yer edindiğini söyleyebiliriz.
Ak Emeklilik >> Meral Ak Egemen/Genel Müdür
Eduplus Eğitim & Danışmanlık’ın düzenlediği zirve, bu alanda onlarca yayın ve çalışma olmasına karşın katılımcılarının yapısından içerdiği bilgilere kadar birçok anlamda farkını ortaya koyan bir zirve oldu. Herkesin bildiği gibi ülke olarak içinde bulunduğumuz yüzyılın gereklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu anlamda tabii ki şirketlere ve kişilere de büyük görevler düşüyor. Bu yüzden Eduplus’ın kişilere ve şirketlere gelişim yönünde sağladığı olanaklar çok önemli.

Eduplus’ın farklı, eğitici ve deneyimlerle dolu zirveleri şirketler için önemli açılımlar sağlamanın yanı sıra kişiler için de çalışma koşullarına uyum sağlamaları ve kariyer planlarını oluşturmaları anlamında da yardımcı olmaktadır. Yarınına yatırım yapmak isteyen herkes Eduplus’ın artı değer yaratan hizmetleriyle tanışmalıdır.

Abdi İbrahim >> Erman Atasoy/Genel Müdür
EDUPLUS Zirveleri tecrübelerin paylaşıldığı çok güzel bir ortam. Herkese teşekkürlerimizi sunarız.
Boehringer Ingelheim >> Zinta Krumins/Genel Müdür
Zirveye davet edildiğim, kişisel deneyimlerimi çok değerli katılımcılarla paylaştığım için çok mutlu oldum. Ayrıca, farklı deneyim ve bakış açıları görmenin yaşamı zenginleştirdiğini düşünüyorum. Bu vesileyle EDUPLUS ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Honda Türkiye >> Katsumi Sawai/Honda Türkiye CEO
Farklı sektörlerden CEO’ların katıldığı Yönetim Zirvesini çok yararlı buldum. Ayrıca Türk ekonomi dünyasının liderlerinin arasında bulunmaktan mutluluk duydum.
Microsoft Türkiye >> Çağlayan Arkan/Microsoft Türkiye Genel Müdürü
Birbirinden değerli konuşmacılar ve bütün gün sabırla, ilgiyle oturumları takip eden yüzlerce çok değerli girişimci, profesyonel…  Etkilenmemek elde değil.  Tebrikler ve teşekkürler Eduplus.
Sony Ericsson >> Fatih Gemalmaz/Genel Müdürü
Satış Zirvesi’nde kavramların hayata nasıl geçtiğini uygulamacının kendisinden dinlemesi iş hayatındaki her bir birey için büyük şans. Önemli gördüğü konuları kendi süzgeçinden geçirerek içselleştirmesi, sorularla pekiştirmesi mümkün.
Opet Petrol >> Aydın Güneş/Genel Müdür
İçerik, kapsam ve katma değer açısından her seferinde kendini yenileyen Yönetim Zirvesi’nin, Eduplus’ın profesyoneller dünyasına armağan ettiği önemli bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Geride bıraktığımız zirvenin de  bugünün ve geleceğin profesyonellerinin ufkunu daha da geliştiren, son derece doyurucu ve amacına ulaşan bir etkinlik olduğuna inanıyor, emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.
Intel Türkiye >> Ege Ertem/Türkiye Genel Müdürü
EDUPLUS tarafından düzenlenen Satış Zirvesi organizasyonu için tüm emeği geçenleri tebrik ederim. Günümüzde, tüketicilere yönelik satış geliştirmenin artan önemi ve bu konuda yaratılacak farklılaşma stratejilerine ilişkin OPET örneğini anlatma fırsatı bulduğumuz zirvenin, katılan satış profesyonelleri ve bu alanda kariyer yapmak isteyenler açısından önemli bir bilgi kaynağı olduğunu düşünüyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Danone >> Serpil Timuray/Genel Müdür ve İcra Kur. Bşk.
Ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişiminde liderlik kavramının önemine yaptığı vurgu itibariyle son derece değer verdiğim zirve girişiminizin 5.yılında sizi kutluyorum. Bu zirveyi, iş dünyamızın, liderlik gelişimi sürecine paylaşımcı ve katılımcı bir zeminde katkı yapılabileceğinin somut bir başarı örneği olarak görüyorum.Başarılarınızın artarak devamını diliyorum.
Sanovel >> Altan Demirdere/Genel Müdür
Zirvede “tecrübe paylaşımı”nın, farklı alanlarda, engin deneyime sahip konuşmacıların yarattığı sinerji ile, katılımcılara etkin bir şekilde aktarıldığını düşünüyorum. Zirvede konuşmacı olarak beni davet ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Konuşmacılara, katılımcılara ve toplantıyı organize eden EDUPLUS’a teşekkürlerimi ve tebriklerimi sunarım.
Avis Birmot Otokoç >> İsmail Cenk Çimen/Genel Müdür
Eduplus’un katıldığım organizasyonlarının hepsi mükemmeldi. Satış Zirvesi’nde de konuşmacı olarak bulunmaktan dolayı büyük keyif aldım. Bu kadar çok satıcıya satışı anlatmak oldukça zormuş! Eduplus’a başarılar diliyorum.
Borusan Lojistik >> Kaan Gürgenç/Genel Müdür
İçinde bulunduğumuz bilgi çağının en temel gereksinimlerinden biri olan değişim ve gelişime ayak uydurabilmek ve sürekli güncel kalabilmek için işletmelerin ve yöneticilerin en fazla ihtiyaç duydukları şey şüphesiz mevcut bilgilerin paylaşıldığı etkin iletişim platformlarının yaratılması. EDUPLUS’a, geçen senelerde olduğu gibi 2006’da da, gerçekleştireceği önemli zirve ve konferanslar ile bu ihtiyaç açığını en iyi şekilde kapatacağı; bireysel ve kurumsal katma değerin arttırılmasına katkıda bulunacağı için şimdiden teşekkür ediyorum…
Hesmak-Canon CBS >> Sinan Ergin/Genel Müdür
Yaptıklarınız yapacaklarınızın gostergesı olacaktır. Sızlerın en ıyı referansı katılımcılarınız ve konusmacılarınızın fıkırlerıdır. Sızın semınerlerınızın cok faydalı ve egıtıcı oldugunu dusunuyorum. Ozellıkle profesyonellerın kendı deneyımlerını paylasmalarının cok faydalı oldugunu dusunuyorum. Katılımcılarınızın cok memnun olarak ayrıldıklarını gordum. En onemlısı edındıklerı deneyımlerının ıs hayatlarında kullanmaya baslıyacak olmalarını duymam, bu semınerlerın teorık degıl gercekcı oldugunu gosteren en onemlı kanıt oldugunu dusunuyorum. Sızlerı de bu yapmıs oldugunuz calısmalarınızdan dolayı kutluyorum.
Bürosit A.Ş. >> Hakan Akbaşaran/Genel Müdür
Profesyonel düşünen ve profesyonellerle çalışan bir kurum görme deneyimim oldu. Eduplus ile tanıştığıma memnunum. Eğitim sürecinde edindiğim bilgilerle, deneyimlerimi karşılaştırdığımda, gelecek benim için şimdiden değişmeye başladığı anladım.
Adecco >> Tibet Eğrioğlu/Genel Müdür
EDUPLUS’ın düzenlediği zirvede Türk İş Dünyasındaki değerli profesyonellerin yüksek katılımından çok etkilendim ve böyle bir organizasyonun içinde bulunmaktan dolayı memnuniyet duydum. Katılımcıların bu konferans sayesinde birçok tecrübenin paylaşımından çok değerli kazanımlar elde etmiş olduğunu gözlemledim. Rekabetin iş dünyasında her alanda artmasından dolayı Kişisel Gelişimin her zamankinden daha da önemli olduğu günümüzde bu başarılı organizasyonun Türk iş Dünyasına çok iyi bir hizmet vermiş olduğunu düşünmekteyim.
Kariyer.net >> Pembe Candaner/Genel Müdür
Eduplus Sirketini bu basarili organizasyonundan dolayi kutluyorum. Eduplus, zirvelerinde sadece onemli konulari ele almakla kalmayip bunu en iyi sekilde gerceklestirebilmesi konusunda cok basarili. Bu konuda, dogru planlama yapabilmesi, dogru uzman secimi, zamani dogru yonetebilmesi ve hazirlik konusundaki ciddi yaklasimlari bu basariyi kacinilmaz kiliyor. Eduplus zirvesinde beni konuk olarak davet ettikleri icin de ayrica tesekkurlerimi sunarim. Satis yani “ikna muhendisligi” konusunda cok keyifli bir oturum yasadik. Eduplus”a daha uzun yillar, ayni titizlikle yeni basarilara imza atmasini temenni ederim.
Turkcell >> Süha Çolakoğlu/Kurumsal Satış Bölüm Başkanı
EDUPLUS Eğitim Danışmanlık tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Satış Zirvesi, Türk iş dünyası için satışla ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı önemli bir platform olma yolunda hızla ilerliyor. Zirve boyunca farklı çözüm önerileri ve yeni bakış açıları ile tanışmak sadece katılımcılar için değil, biz yöneticiler için de oldukça faydalı oldu. Yeniliklerin paylaşılmasına ve güncel bilgilerin tartışılmasına olanak sağlayan III. Satış Zirvesi’nin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Puma >> Atalay Camcı/Genel Müdür Yardımcısı
Geçtiğimiz yıl dinleyici olarak katıldığım Satış Zirvesi’nde bu kez konuşmacı olarak katılıyor olmak benim için oldukça heyecan vericiydi. İş dünyasında çok önemli bir yere sahip olan ‘satış’ konusuna odaklanılarak çeşitli sektörlerden ulusal ve uluslararası firmaların üst düzey satış ve pazarlama profesyonellerinin bir araya gelmeleri, bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları, yeni satış tekniklerini, yeni fikirleri aktarmaları; zirveye katılan ve satış alanında kariyer yapmak isteyen tüm dinleyicilere çok şey kazandırmış olmalı düşüncesindeyim. EDUPLUS Eğitim ve Danışmanlık; önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da III. Satış Zirvesi’ni başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş ve eminim satış sektöründe ilerlemeyi hedefleyen birçok kişinin ufkunu genişletmiştir. EDUPLUS’a teşekkür ediyor, önümüzdeki yıllarda da Satış Zirve’lerinin gelişerek devam etmesini diliyorum.
Sabah İş’te İnsan >> Başak Tecer/Genel Müdür Yardımcısı
Eduplus’ın Türkiye’nin nabzını tutan meslektaşlarıma yönelik düzenlediği Satış Zirvesi’nin önümüzdeki yıllarda da zengin içeriği ve renkli konuşmacılarıyla aynı başarıyı sürdüreceğine inanıyorum. Ayrıca bu zirvelerde emeği geçen tüm Eduplus çalışanlarını disiplinli ve saygılı yaklaşımları için tebrik ederim.
Türk Lider Merkezi >> Bülent Şenver/Kurucu Başkan
Turkiye lider yetistirmiyor. Turkiye’nin genc liderlere ihtiyaci var. Genc liderleri yetistirmek hepimizin sorumlulugu.Genclerin onunu acmaliyiz.Genclere imkanlar saglamaliyiz. Genclerle tecrubelerimizi birikimlerimizi paylasmaliyiz. Eduplus’ın duzenledigi zirve, genc liderlerin yetismesine katkida bulunan cok degerli bir organizasyon oldu.Organizasyonda emegi gecek tum calisanlari candan kutluyorum.Zirvetye katilarak tecrubelerini paylasan tum liderlerimize de ayrica tesekkur ederim.
CNN Türk >> Merve Ulusoy/Program Yapımcısı-Sunucu
EDUPLUS Eğitim&Danışmanlık iş dünyasının önde gelen isimlerini aynı çatı altında buluşturarak bir gün boyunca katılmış olduğum gerek liderlik gerekse yöneticilik zirvelerinde katılımcıları yalnızca bilgilendirmekle kalmıyor, aynı zamanda titiz bir çalışma ortamında kendi sektörlerinde başarının simgesi olmuş olan iş insanları ile tanışma fırsatı sunuyor.

Yönetim Zirvesi’lerinize katılan konuşmacılarla röportaj yaparak CNN TÜRK’te hazırlayıp sunduğum İş’te Gündem Programım’da içerik olarak işledim. Bir hafta boyunca tekrarlanak yayınlanan programa çok olumlu dönüşler oldu. İzleyiciler pozitif beklentilerle yayının tekrarını takip etti.

EDUPLUS Eğitim&Danışmanlık adı altında gerçekleşmiş olan zirvelere katılmış olmaktan büyük memnuniyet duyduğumu belirtir, en kısa zamanda yeni bir zirvede tekrar karşılaşmak ümidi ile saygılarımı sunarım.

Coca-Cola >> Hüseyin Akın/İçecek Satış ve Paz. Direktörü
Satış Zirvesi sayesinde yoğun iş hayatımızdaki birikimlerimizi paylaşmak ve farklı tecrübeleri dinlemek için güzel bir fırsat yaratan Eduplus’a teşekkürler. 2006 yılında yeni “zirve”lerde ve yeni paylaşımlarda görüşmek dileğiyle…
Philip Morris >> Yunus Erduran/Sabancı Sat. ve Paz. Org. Geliştirme Md.
Satış Zirvesi iş hayatımızdaki tecrübelerimizi farklı sektörlerden gelen zengin katılımcı birikimi ile paylaştığımız için bize çok keyif verdi. Böylesi bir platformun Türkiye’de bir başka örneğinin bulunmaması ise önemli bir boşluğu doldurması açısından kıymete değer. Zirve’nin her yıl gelişen içeriğini desteklemek adına sektörde yer alan herkesi aktif katılıma davet ediyorum.
Oracle >> İlker Koçer/Satıştan Sor. Genel Müdür Yardımcısı
III. Satış Zirvesi, çok faydalı, bilgi alış verişinde bulunabildiğim bir zirve oldu.
Koç Holding >> Eşber Çekiç/İnsan Kaynakları Koordinatörü
Zirvede birlikte olmaktan büyük mutluluk duydum. Yarattığınız bu karşılıklı öğrenme ortamı bilginin paylaşılarak büyümesini sağladığı için başarılı organizasyonlarınızın sürmesini diler, emeği geçen herkesi kutlarım.
Zorlu Holding >> Necmi Kavuşturan/İnsan Kaynakları Koordinatörü
Hem konu hem de konuşmacılarıyla farklı zirveler düzenleyen Eduplus’ın organizasyonları içinde yer almaktan mutluluk duydum. İş dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği ve bilgi ve deneyimin paylaşıldığı böyle bir ortam yarattığı için Eduplus‘a teşekkür ederim.
TÜGİAD >> Dr. İlhami Fındıkçı/Başkan Yardımcısı
Zirvenin; hazırlık çalışmaları, konuşmacıların seçimi, zirvenin gerçekleştirilmesi, katılımcı ve konuşmacılara ilgi, içerik doluluğu gibi bakımlardan önemli katkılar sağladığına şahit olduk.
Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. >> Oğuz Aldemir/Satış Direktörü
Coca-Cola İçecek olarak son iki yıldır konuşmacı olarak katılma fırsatı bulduğumuz Satış Zirvesi’nde yer almaktan mutluyuz. Temel olarak 2 sebebi var bu mutluluğun; birincisi, satış gibi çok dinamik bir disiplinde yenilikleri, sorunları, fırsatları görmek için bu kalitede başka bir platform yok. İkincisi, içinde yer aldığım panel öncesinde ve sonrasında farklı şirketlerden meslektaşlarımla yaptığım temaslarda çok şey öğrendim; ayrıca uzun zamandır göremediğim pek çok arkadaşımı da görme fırsatı buldum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Digiturk >> Dr. Meriç Bebitoğlu/Satış Kanalı Yöneticisi
Satış Konusunda Türkiye’nin en önemli birlikteliklerinden biri olan Satış Zirvesi 2006 Eduplus’un da kusursuz organizasyonuyla teori ile pratiğin dansına dönüştü. Sahadaki deneyimlerin teorik süzgeçten geçirilerek izleyenlerle paylaşıldığı zirvenin çok başarılı geçtigini düşünüyorum.
Yeditepe Tıp Fakültesi >> Prof. Dr. Bengi Semerci/Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı
Zirvede bulunmaktan ve katılımcılarla tanışmaktan memnunluk duydum. Organizasyonda katkısı olan herkesi kutlar,başarılarının devamını dilerim.
Garanti Bankası >> Gürkan Platin/Kart Pazarlama ve Satış Direktörü
Satış Zirvesi, farklı sektörlerden satış profesyonellerinin biraraya gelerek hem başarı hikâyelerinin altındaki gerçekleri ve yöntemlerini hem de satış alanındaki tanınmış eğitmenlerin ve uygulayıcıların tecrübe ve bilgilerini paylaşma fırsatı yaratması açısından çok önemli bir buluşma noktasıydı. Sektörler-üstü bir satış platformunun oluşumuna katkıda bulunan bu toplantıların daha geniş katılımcı kitleleri ile devamı, satışçılık mesleğinin birçoklu-disiplin olarak iş dünyasındaki konumlanmasında oldukça etkili olacaktır. Zirve’nin tüm süreçlerindeki kusursuz uzmanlığını bir kez daha ortaya koyan Eduplus’ı tebrik ederim…
Mümin Sekman >> Yazar – Kişisel Gelişim Uzmanı
Zirve organizasyonları işlevler ve isimleri gereği iddialıdır. EDUPLUS zirve organizasyonlarında zirveyi zorluyor. Trend olan ile derin olanı, popüler ile kalıcı olanı, evrensel ile yerel olanı doğru bir dozda sentezleyip sunuyorlar. Üç zirvede konuşma yapmış biri olarak, tecrübelerimle söylüyorum, konuşmacı konuklarını başarıyla ağırlıyorlar.
Boehringer Ingelheim >> Halil Görkem/İş Geliştirme Direktörü
Eduplus tarafından gerçekleştirilen zirve ilaç endüstrisi için çok önemli bir yere sahip. Konferansın kapsamlı içeriği ve konuşmacıların anlattığı değerli bilgiler her sefer olduğu gibi bu sefer de sektöre ışık tuttu. Bu önemli günde sektör dostlarımızla tecrübelerimi paylaşmaktan dolayı büyük keyif aldım. Konferasın başarıyla organize edilmesinde emeği geçen başta Dr. Çağlar Çoroğlu ve tüm Eduplus çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.
Novartis >> Selahattin Saygan/Neuroscience Bölümü Satış ve Pazarlama Dir.
Sektörümüzde bilgi ve tecrübe birikimi açısından çok önemli yeri olan meslektaşlarımızın değerli görüşlerinden yararlanma ve kendi görüşlerimi aktarabilme fırsatı bulabildiğim güzel bir organizasyon oldu. Uzun süredir göremediğim bir çok arkadaşımla karşılaştım, daha önce tanımadığım çok değerli yeni dostlar edindim. Davetiniz için çok teşekkür ederim.
Eczacıbaşı İlaç >> Cem Pektaş/Pazarlama ve Satış Direktörü
İlaç sektörünü bir araya getiren bu organizasyonun özellikle sektörün içinde bulunduğu bu zor günlere denk gelmesinin çözüm arayışlarının paylaşılmasına önemli katkıda bulunduğuna inanıyorum. Değişik firma temsilcilerinin değerli görüşlerinin paylaşılması toplantıya katılanların geri döndüklerinde işlerine önemli katkılar yapacaktır. Bu tip organizasyonların devamı sektörü de daha ileriye taşıyacaktır. Emeği geçenlere teşekkürler.
Novo Nordisk >> Tuğba Aydemir Ertürk/İş Ünitesi Direktörü
Konferansta yer almaktan mutluluk duydum. Pazarlama profesyonellerinin bir araya geldiği ve deneyimlerin paylaşıldığı bu platformun önemli bir boşluğu doldurduğunu düşünüyorum. Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını diliyorum.
Pfizer >> Hande Eskinazi/Türkiye & CauCAR İsrail İK Direktörü
Böyle değerli bir organizasyonda konuşmacı olarak yer almaktan memnuniyet duydum. Emek verilmiş bu güzel organizasyona imza atan Edlinzer’e teşekkürlerimle.
Nobel İlaç >> Arzu Saraç/Organizasyonel Gelişim ve İK Direktörü
Kısaca görüşlerimi özetlemek gerekirse: İlaç sektörüne yönelik düzenlenmiş zirvede konuşmacı olarak katılmak benim için büyük bir keyifti. Sektörün neredeyse bütün başrol oyuncularının bir arada bulunduğu ve önümüzdeki yıllarda yaşanacak gelişmelerinin paylaşıldığı bu zirveye 2 kelime bile katkım olduysa, ne mutlu bana. Teşekkürler Edlinzer.
Bayer >> Osman Avcı/Consumer Care Satış Müdürü
Konferans organizasyonu için Eduplus’a teşekkürler. 1. ve 2. konferanslarda olduğu gibi çok başarılı bir organizasyon yaşadık. Sektörümüzle ilgili paylaşımlarda, zor geçen 2009 yılı için değerlendirmelerde bulunduk. Sektörel bilgilerimizi arttırdık. Kriz ortamında satışın değişen boyutunu tartıştık. Çözüm önerilerimizi paylaşarak bundan sonrası için yol haritası oluşturmaya çalıştık. Organizasyonunuza davetiniz için ayrıca teşekürlerimi sunarım.
Yıldız Teknik Üniversitesi >> Prof. Dr. İbrahim Kırcova/İİBF İşletme Bölüm Başkanı
Eduplus Satış Zirvesi, Türkiye’nin seçkin şirketlerinden çok sayıda satış profesyonelinin bir araya gelerek bilgi, birikim ve deneyimlerini paylaştığı önemli bir mesleki platform. Bu platformun en önemli özellikleri ise öğretici, paylaşımcı, katılımcı, akademik ve eğlenceli olması.
HP >> Adnan Erdoğmuş/İK Müdürü
Satış zirvesinin, özellikle katılımcıların zirvede ele alınan konular üzerinde kendi deneyimlerini ve görüşlerini etkin bir şekilde paylaşmalarına, açık yapısı ve ortamı nedeniyle oldukça başarılı ve faydalı geçtiği kanısındayım. Bu açıdan zirve, satış profesyonellerinden bekleneceği gibi, gerçek bir alışverişe sahne oldu.
Hotel Dedeman Istanbul >> Hakan Orbeyi/İK Müdürü
Eduplus Eğitim & Danışmanlık’ın, Hotel Dedeman İstanbul Oteli için verdiği Satış ve Pazarlama Eğitimi, Eduplus’un kurumsal eğitimlerindeki başarısını bize en iyi şekilde kanıtlamıştır. Hem idari kadrosu hem de eğitimcileriyle kurumumuzun profesyonel satış kadrosunun ihtiyacı olan bilgi ve desteği tam olarak sağlayabilmiştir.

Konusuna hakim ve sektör deneyimli eğitimciler ile çalışması, eğitim dokümanlarının içeriği ve kalitesi, güleryüzlü hizmet anlayışı ile çalışan Eduplus Eğitim&Danışmanlık kurumumuzdan tam not almıştır. Eğitimin konu olduğu her yerde tekrar birlikte çalışmak dileğiyle, Başarılar.

Citibank >> Tuğsel Akyol/Eğitim Müdürü
Düzenlediğiniz zirve gibi geniş katılımlı ve kapsamlı zirveler düzenlemek oldukça zor ve zahmetli. Eduplus bunu çok iyi başarıyor. Teşekkürler…
İşmer >> Dilara Can/İK Müdürü
Eduplus Eğitim&Danışmanlık’ın “Kuruma Özel Eğitimler” de çok başarılı olduğunu düşünüyoruz. Öncelikle, hizmet verecekleri kurumu tanımaya çalışıyorlar ve kurumun beklenti ve ihtiyaçlarını anlamak için çaba gösteriyorlar. Bu da verilecek eğitimin başarılı olmasında büyük önem taşıyor. Eduplus ekibi ilgili ve çözüm odaklı. Eğitimlerin verimliliğini, müşterilerle iletişim kurarak takip ediyorlar. Hem verdikleri hizmetin boyutu hem de müşteri ilişkilerindeki başarılarından dolayı, müşteri memnuniyetini sağlayabilen bir eğitim firması olduğu görüşündeyiz.
Doğtaş >> Selim Gökaslan/İK Müdürü
Eduplus ile ilk tanıştığımızda profesyonel bir firma olduğuna inandığımız için hemen eğitim anlaşmasını yaptık. Eğitimi öncelikle Mağaza Yöneticilerimiz aldı. Biz yöntem olarak mağaza yöneticileri beğenirse ve uygun görürlerse satış ekibine aynı firmadan eğitimi almayı planlamıştık. Mağaza yöneticilerinin tümü eğitimin “ Eduplus “ tan alınması konusunda görüş birliğine vardılar. Eğitim bittikten sonra da arkadaşlarla yaptığımız değerlendirmelerde eğitimi çok faydalı bulduk. Tüm ekip düzenlenen eğitimden çok büyük keyif aldı.

“EDUPLUS” firmanın ihtiyacına uygun eğitim içeriği hazırlıyor. Bu hazırlıkta ve sunumda sizin ihtiyaçlarınızı çok iyi aktarıyor. Eğitimin hazırlık ve sunum sürecinde tüm ekibi sürece çok iyi katıyor. Eğitimin hazırlığından düzenlenmesine kadar olan her aşamada EDUPLUS’ın profesyonel ekibinin yanınızda olduğunu görüyorsunuz. “EDUPLUS” ekibinin sıcaklığı, doğallığı ve profesyonelliği eğitimin başarısını artırıyor. Kendileriyle yaptığımız başarılı eğitim organizasyonu nedeniyle tüm “EDUPLUS” ekibine teşekkür ediyorum. Daha da önemlisi; Eğitime ayrılan zaman ayrılan kaynaktan daha önemli. Bu yüzden doğru eğitim firmasını bulmak çok önemli. “EDUPLUS” kesinlikle doğru, faydalı ve profesyonel bir kurum.

Nokia >> Ülkem Kırımlı/Pazarlama Müdürü
Profesyonel kadrosu ile katılımcıların bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmeyi hedefleyen EDUPLUS Zirveleri’nden birinde konuşmacı olarak yer almaktan onur duydum. İş hayatında düzenli ve doğru eğitime inanıyorum. Kaliteli ve doğru eğitimin kişinin gelişimine katkısı gerçekten büyük. Bir çok eğitim kurumunun içinde farklı yeri olan EDUPLUS’ın başarılarının devamını dilerim.
Beko >> Manolya Türkmen Özmen/Ürün Müdürü
Aldığımız eğitim, güncel; çağın ve teknolojinin gerektirdiklerine paralel bir eğitimdi. Bizler, bu eğitimi alarak, mesleğimizde farklı bakış açıları yakaladığımızı düşünüyoruz.
Philips >> Zeynep Akkaya/İstanbul Bölge Satış Müdürü
Katılmış olduğum “Pazarlama Yönetimi ve Yöneticisi Geliştirme Programı” son dönemlerde en zevk alarak katıldığım eğitim programı oldu. Programın içeriği beklentilerim ile buluşurken , eğitmenimizin aktif temposu, akıcı anlatımı programın her dakikasında ayrı bir lezzet almamı sağlamıştır.
Tadım >> Müzeyyen Serdaroğlu/Satış Müdürü
Firmamıza sunmuş oldukları son derece profesyonel ve kaliteli “çözüm ortaklığı” için Eduplus’a, bilgi birikimini keyifle yansıttığı ve etkili aktardığı , “bize özel” hazırladığı eğitim programı için eğitim danışmanlarına, titiz, seviyeli, saygılı, kaliteden ödün vermeyen, güler yüzlü ve daha kelimelere sığmayacak kadar çok niteliğe sahip olan tüm Eduplus ailesine sonsuz teşekkür ederiz.
Kent Gıda >> İpek Dağlı/Ürün Uzmanı
Eduplus’un düzenlediği Pazarlama Yönetimi ve Yöneticisi Geliştirme Açık Eğitim Programına katıldım. İçeriğin geniş kapsamlı fakat 2 günle sınırlı olmasına rağmen interaktif şekilde doğru örneklemelerle oldukça verimli ve keyifli geçti. İleride katılacağımız ilgili eğitimler için firmamın Eduplus’la çalışması beni memnun eder.
Penta >> Ayperi Atalay/İnsan Kaynakları Sorumlusu
“Telefonda Etkili Satış Teknikleri Eğitimi” ile ilgili araştırmalara başladığımızda karşılaştık Eduplus’la. İyiki de yakından tanıma ve birlikte çalışma fırsatı bulmuşuz. Tecrübeli, dinamik kadrosu ile özellikle içten samimiyetleri için Eduplus ailesine öncelikle firmamızı kendi firmaları gibi sahiplenip bizlerle sürekli irtibat halinde olarak, eğitimimizin başarıyla sonuçlanmasını sağladıkları ve daha da önemlisi tüm süreç boyunca bizde emin ellerde olduğumuz duygusunu yarattıkları için sonsuz teşekkürler. Umuyorum ki bu ilk eğitimimizin ardından nice eğitimlerde de tekrar keyifle çalışma fırsatı bulacağız.
Betek Boya >> Oya Gürbahçe/İnsan Kaynakları Uzmanı
EDUPLUS eğitimi sonuncunda katılımcılardan aldığımız görüşler gayet olumlu oldu. Bilgilerin aktarılma tarzı ve güncel örneklerin sıklıkla kullanılması çok beğenildi. Ayrıca Pazarlama Müdürümüz Serkan Bey ve ben de EDUPLUS’ın ilgili yaklaşımı ve samimiyeti için çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki eğitimlerimizde de birlikte çalışmak dileğiyle.