Eduplus

Eğitim sektöründeki yatırımlarıyla 2003 yılında temelleri atılan WE Group, bugün farklı sektörlerdeki markalarıyla hizmet ağırlıklı faaliyet gösteren bir gruptur.

WE Group ” Global düşün yerel hareket et” felsefesi ile uluslararası pazarlara ilişkin deneyimlerini ulusal değerlerle birleştirip bilgi ve yaratıcılığa dayalı hızlı ve etkin çözümler geliştirmeyi benimsemiş ve tüm girişimlerini, yapılanmasını bu felsefe doğrultusunda gerçekleştirmiştir.

Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı ile saygın markalar yaratan bir grup olarak, Türkiye’nin geleceğine inanıyor ve bu gelecek için çalışmaya devam ediyoruz.

Eduplus, müşterilerine kurumsal değerler yaratarak, iş dünyasının kurumsal ve bireysel sorunlarına eğitim odaklı çözümler üreten, sektörün lokomotif eğitim danışmanlık markasıdır.

Eğitim programlarımız, müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmış, çeşitli öğrenme tekniklerini bir arada bulunduran, zengin deneyimler içerir.

Programlarımızda bilinen tekniklerin yanı sıra aktif katılımın sağlandığı, canlı drama, oyun, eğitim filmleri, indoor ve outdoor aktiviteleri sunarak şirketlere özel yaratıcı ve farklı çözümler oluştururuz.

Yönetim, Pazarlama, Satış ve Kişisel Gelişim” olmak üzere 4 kategoride, 50’yi aşkın eğitim  programı ile müşterilerimizin kurumsal ve bireysel performanslarını yükseltmek ve sektörlerinde sürekli tercih edilir olmalarını amaçlarız.

100 kişiyi aşan personelimizle 10 yıla yakın süredir, eğitim sektöründe öncü ve yenilikçi çalışmalar yapıyoruz. Bugün yaptığımız çalışmaları seçkin danışma kurulumuzun görüş ve tavsiyeleriyle oluşturuyoruz. İş dünyasının profesyonellerine ve yeni mezun mailorderbrides ve öğrencilere kariyerleri açısından yararlı olacak eğitimler sunuyoruz. Geliştirdiğimiz yenilikçi fikir ve projelerle sahip olduğumuz bilgi ve değeri ülkemizin her noktasıyla paylaşıyoruz. Yaptığımız bazı projeleri birçok holding başkanı, CEO, Genel Müdür ve ünlü akademisyenler desteklemektedir. Tüm bu çalışmalarımızın sonunda yetişmiş insan gücüyle önce ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.