Eduplus

Şirketinize özel eğlenceli eğitim programlarımızla; düzenlediğiniz etkinlik ve organizasyonlardan maksimum verim almanız için çalışıyoruz. Eğitim organizasyonu, ürün lansmanı, basın, bayi veya personel toplantısı, fuar, roadshow gibi etkinliklerinize, ünlü oyuncularımızın yer aldığı ekibimizle katılıyoruz. Bu etkinliklerde yaratıcı drama/teatral gösteriler, stand up’lar, skeçler sahneliyor; oyunlar ve yarışmalar düzenliyoruz. Hatta isterseniz sizin için filmler çekiyoruz. Böylece etkinliklerinizin hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Tamamen şirketinize özel tasarlanmış bu çalışmaları, tiyatro, organizasyon, eğitim, oyun ve film yapımcılığı konularında uzman yönetim kadromuz, yaratıcı ekibimiz, tiyatro, televizyon ve sinema dünyasının sevilen isimlerinden oluşan geniş oyuncu kadromuzla hayata geçiriyoruz.

Çünkü biz deneyim ve eğlencenin gücüne inanıyoruz. Deneyimleyerek ve eğlenerek öğrenilenlerin kalıcı izler bıraktığını ve unutulmadığını biliyoruz. Ve çalışanlarınız, iş ortaklarınız, müşterileriniz organizasyonlarınızda bilgi ve eğlenceyi bir arada “deneyimleyerek ve eğlenerek yaşasın” istiyoruz.