Eduplus

Eğitim sektörünün lider kuruluşu EDUPLUS tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Bankacılık Zirvesi yepyeni konu ve konuşmacıları ile katılanları geleceğe hazırlamaktadır.

Herbiri kendi alanında otorite olan uzmanlar tarafından çok sayıda oturum ve söyleşi değerli katılımcılar için özel hazırlanmaktadır. Böylece katılımcılar zirvede yenilikçi uygulamaları ve metodları ünlü otoritelerden dinleme, öğrenme şansına sahip olmaktadır.

Bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmek ve mesleki kariyerinde zirveye çıkmak isteyen çok sayıda Asistanın aylar öncesinden kayıt yaptırdığı Bankacılık Zirvesi 22 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşecektir.

Katılımcılara çok önemli mesleki bilgilerin aktarılmasının yanısıra iş dünyasında geçerli saygın bir sertifika da verilecektir.

Bankacılık Zirvesi ile mesleğinizdeki yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları başarılı uzmanlardan ve otoritelerden dinleme ve öğrenme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca zirvede iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışacak, sosyal bir çevre oluşturarak iş dünyasında bağlantılarınızı güçlendireceksiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da motive edici, eğlenceli ve yepyeni bir konferans deneyimi sizleri bekliyor.

Bankacılık Zirvesi 2018’de görüşmek dileğiyle…

 

EDUPLUS