Eduplus

Bireysel Emeklilik ve Sigorta Zirvesi

Bireysel Emeklilik ve Sigorta Zirvesi eğitici, farklı, eğlenceli, fırsatlarla dolu ve interaktif bir etkinliktir.

Bireysel Emeklilik ve Sigorta alanında çalışan profesyonellere bilgi ve becerilerini geliştirme, yeteneklerini keşfetme imkanı sunmaktadır. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilmektedir.

Programın amacı, yönetici adayı ve yöneticilerin en güncel bilgilerle tanışmasını ve işlerinde fark yaratmasını sağlamaktır. Ayrıca dinamik bir ortamda, bireysel emeklilik ve sigorta ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyon ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir platform oluşturmaktır.

Program içeriğinde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin üst düzey yöneticileri, kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan otuzu aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve Bireysel Emeklilik ve Sigorta ilgili önemli konular yer almaktadır.

Bireysel Emeklilik ve Sigorta Zirvesi’ne katılarak mesleğinizdeki yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları başarılı yöneticilerden ve otoritelerden dinleme ve öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da motive edici, eğlenceli ve yepyeni bir etkinlik deneyimi sizleri bekliyor. 2022’de görüşmek dileğiyle…