Eduplus

YÖNETİM ZİRVESİ

Sektör lideri EDUPLUS olarak, başarısı ülkemiz sınırlarını aşan Yönetim Zirvesi’ni Türk iş dünyasına sunmanın gurunu yaşıyoruz.

Sizler için çok özel bir zirve hazırladık.

Amerika, Almanya, Japonya ve daha birçok ülkenin yönetim otoriteleri, global yöneticileri ve holding sahipleri bir araya gelecek. Türkiye EDUPLUS’ın önderliğinde gerçekleşecek bu büyük zirveye ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin en önemli iş platformlarından biri olan Yönetim Zirvesi’nde; şirket sahipleri, üst düzey yöneticiler ve yönetici adayları yeni yönetim trendlerini dinleyecek, yönetim becerilerini geliştirecek ve rakiplerinden önde olmanın sırlarını öğrenecektir.

Yönetim Zirvesi’ne katılarak modern yönetim ve organizasyon uygulamalarının yanı sıra, amaç ve hedef belirleme, planlama, ekip oluşturma, delegasyon, motivasyon, iletişim, sorun çözme, karar alma ve yaratıcılık gibi önemli yönetim becerilerine sahip olacaksınız. Ayrıca zirve katılımcılarıyla da bir araya gelme ve network oluşturma fırsatı bulacaksınız.

Başarıları uluslararası arenada kanıtlanmış ünlü otoritelerin, üst düzey yöneticilerin ve holding sahiplerinin tecrübelerinden yararlanmak için sizleri de bu büyük buluşmaya bekliyoruz.
24 Haziran 2020 Yönetim Zirvesi’nde görüşmek dileğiyle…

Dr. Çağlar Çoroğlu
EDUPLUS Yönetim Kurulu Başkanı